سفارش تبلیغ
صبا ویژن

گذرگاه

تحلیلی بر عملکرد 10 ساله تلویزیون manoto من و تو

دهمین سال فعالیتش رو پشت سر گذاشت

تلویزیون من و تو همین چند روز پیش بود که دست اندرکاران تلویزیون من و تو با روی آنتن آوردن ویژه برنامه ای شاد، دهمین سال فعالیت این رسانه را جشن گرفتند و بدین ترتیب شادیشان را با مخاطبانشان به اشتراک گذاشتند.

اگه بیننده من و تو هستی حتماً خودت بعد از چند باز بازپخش ، نمایش پشت صحنه ها ، پرداختن به حاشیه ها ، مصاحبه های قبل و بعد، طنازی ها و دلبری کردن ها حتماً دیگه کل داستان جشن 10 سالگی رو دیدی، احتمالاً لذتش رو هم بردی! اما برای اونایی که ندیدن بگم: راستش تو برنامه خیلی چیز خاص و خارج از تصوری نبود. یعنی همون آدمای همیشگی بودن. همون فضایی که حالا کم و بیش جزو شناسنامه و هویت این رسانه شده هم وجود داشت.

منظورم اینه که مثل همیشه سعی می شد تا حس شادی ، صمیمیت و دوست داشتن به مخاطب تزریق و تلقین بشه! اینکه چقدر از این فضای تولید شده واقعی و طبیعیه و چه اندازش مصنوعی و ساختگی،الله و اعلم. فقط می تونم بگم هر چی که هست تلویزیون من و تو تونسته باور من و تو بودن رو به شکلی حرفه ای و موفق به بیننده هاش القاء کنه. تلویزیون من و تو وارد دومین دهه فعالیتش شده. بنظم اومد که جا داره در ارتباط با محتوای تولیدات و رویکردهای این رسانه پر بیننده مطلب جامع و مدونی رو گردآوری و تالیف کنم.

نتیجه کار شد مطلبی که تو سایت محتوا 20 منتشر شده. عنوان مطلب رو گذاشتم ((تحلیل محتوا بر یک دهه فعالیت من و تو)) که امیدوام مورد توجه کاربران وبسایت و همه خوانندگان قرار بگیره. البته این فاز اول کار بود! چون مطلب برای گفتن زیاد بود و باید یه جوری کنار هم میومد ترجیح دادم برای از قلم نیفتادن موضوعات و مطرح کردن نکات اساسی،

بخش اول کار رو منتشر کنم و بخش دوم بعد از گرفتن بازخورد کاربران به شکل دقیقتری تقدیم حضورتون بشه. در ادامه بعضی از تیترهای مطلب رو میذارم ولی مطلب کامل رو همونطور که گفتم می تونید تو سایت محتوا20 بخونید. خوشحال می شم اگه در موردش نظر بدین و کامنت بذارین تا نظر شما رو بدونم و تو نوشتن ادامه مطلب دخالت بدم.

 

--- رمز موفقیت من و تو در جذب مخاطب

--- 5 عامل موفقیت در من و تو

--- سهم بقیه بازیگران در این موفقیت

--- رویکردها و نقش رسانه ملی

--- برنامه هایی که سکوی پرتاب شدند

--- من و تو فقط به شادی بیننده ها فکر می کنه؟

--- جهت گیری های سیاسی در تلویزیون من و تو

اتاق خبر

علاوه براینها تیترها فرعی مربوط به معرفی برنامه ها و نقد و تحلیل اونها رو آوردم فکر کنم مطلب جذابی شده امیدوارم بخونید و در موردش نظر بدین .

کامل بخوانید:

تحلیل محتوا بر یک دهه فعالیت من و تو